Aydınlatmanın Temeli

TYS Aydınlatma olarak; 2017'de sektöre adım attığımızdan bu yana şık,kaliteli ve inovatif ürünlerimizle Türkiye genelinde projelere,hastanelere ve sosyal alanlara ışık saçıyoruz.
Modern teknolojinin gücüne inanarak şekillendirme, modelleme, sac ve alüminyum kesim parkuru ile orta ve üst segment ürünler üretiyoruz.
İş ortaklarımızdan aldığımız güçle büyüyor, aydınlık bir gelecek inşaa ediyoruz.

Amacımız; Yüksek kalitede ve daha düşük maliyette ürünler sunarak, edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile sektöre yön veren, uluslararası piyasada da tercih edilen bir marka olmaktır.

Hedefimiz; Üretim kapasitemiz, tecrübemiz ve Ar-Ge & Ür-Ge çalışmalarımız ile yerli ürünler üretip geliştirebilen öncü markalardan biri olmak önceliklerimiz arasındadır. Müşterilerimize sağladığımız her üründe satın alma maliyeti, enerji verimliliği, yatırımın geri dönüşü, zorlu çevre dayanıklılığı, ışık kalitesi, armatür tasarımı esnekliği ve işletme ömrü gibi konularda maksimum verimliliği hedeflemekteyiz.

Misyonumuz ; Ürünleri, çözümleri, kalite anlayışı, rekabetçi fiyatları, sağladığı güvenirlilik ve iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi ve değer yaratan bir marka olmak için çalışıyoruz.

Tüm üretim ağında ISO-9001-2008 kalite sistem belgeleri ve VDE, ROHS, TSE, HAR gibi kalite belgeli ürünler kullanılmaktadır.

TYS Aydınlatma Teknolojileri

The base of LIGHTING|LIFE|ENERGY|ECONOMY|DECORATIVE